масивни рам и да се нешто закексује.

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
Post Reply
User avatar
janko
Šegrt
Posts: 25
Joined: 05 Feb 2008 13:43
Location: Београд

масивни рам и да се нешто закексује.

Post by janko »

Мајстори, мени треба један релативно велики рам за огледало, неких 170 x 110 , с тим што би дебљина требала да буде око 5-6 cm. Није најједноставније за описати, зато сам направио детаљан цртеж, па ако је неко заинтересован да се бакће нека се јави па да пошаљем слику на мејл да видите о чему се ради. јначе, ја сам из Београда.
Друга ствар која ме занима: имам три даске од универа, свака је димензија 205 х 55 које треба да продужим на 230-235 cm, дакле неких 25 cm. На основу предлога које сам добио на форуму, за сада сам одлучио да продужим даске на тајначин што бих та 2 комада универа ( један комад 207 х 55 и други 25х 55) спојио кексићима, па бих онда све заједно ставио у рам од алуминијумских лајсни. Проблем је наравно у томе да немам кексерицу и да ми се за сада не исплати да је купујем, а рекоше ми да је боље да користим кекс, а не обичан типл. Е сад, ако је неко негде у ширем центру Београда, а при томе има кексерицу, а још и мало времена и воље да помогне а уз то и заради, нека се огласи. Поздрав свима!
User avatar
StolarskAkademija
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 31 Oct 2008 22:18

Post by StolarskAkademija »

Javi se na i mejl!
Pozdrav
Post Reply