Obrada dasaka

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Obrada dasaka

Post by Nikola »

Treba da radim enterijer u kabini mog camca. Za to mi treba, kako sam sracunao, 20-25 camovih dasaka. Posto nemam kako da ih obradim, a da ne bih izgubio dane smirglajuci ih, zanima me da li neko moze da mi prevuce te daske preko abrihtera i koliko bi me to kostalo. Ne trebaju mi sve odjednom, nego nekih 5 po 5 jer nemam kako da prevezem tolko odjednom a i jednostavnije mi je da radim deo po deo. Daske mogu da nabavim sam a ako postoji mogucnost mogu i da kupim vec obradjene od vas.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

Da, zaboravio sam da kazem da zivim u Beogradu, pa bi mi majstor u Beogradu ili okolini odgovarao. Pozdrav.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

Nikom ovo nije interesantno:(.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Pošto se niko ne javlja, predlažem ovo : http://www.stolarskaradionica.com/stola ... cija=citaj
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

Hvala Bojane. Mislim da cu to i da probam. Nemam kad da jurim stolare. Treba mi abrihter ali za sad nemam gde da ga stavim.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

Ili da kupim rezac za olovke?:)
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
djagi
Majstor
Posts: 309
Joined: 12 Dec 2007 01:11
Location: Trstenik

Post by djagi »

kako bre svi majstori a coveku nema ko da orendise i nizdihtuje 5 dasaka.E pa prijatelju ako si zainteresovan doteraj kod mene u Trstenik ja cu to da ti uradim dzabe posto u BGD izgleda nema ili nece niko
User avatar
zoranp
Majstor stolar
Posts: 463
Joined: 07 Nov 2007 10:37

Post by zoranp »

možeš da dođeš i u Varaždin ako ti nije daleko :lol:
User avatar
DJINA
Brzi dodavač alata
Posts: 5
Joined: 10 Dec 2007 22:25

Post by DJINA »

Moze i kod mene u G. Milanovac
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

zoranp wrote:možeš da dođeš i u Varaždin ako ti nije daleko :lol:
Daklem da vidimo:
Dokumentacija o privremenom izvozu/uvozu :lol:
Uvecana vrednost robe pri povratku u zemlju (sad je to obradjena, a ne gruba daska), na sta bi morala da se plati carina i PDV :rolleyes:

Mada ne bi kostalo mnogo, samo da vidim facu carinika kad bi mu rekao zasto prenosi daske preko grane :lol:
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

djagi wrote:kako bre svi majstori a coveku nema ko da orendise i nizdihtuje 5 dasaka.E pa prijatelju ako si zainteresovan doteraj kod mene u Trstenik ja cu to da ti uradim dzabe posto u BGD izgleda nema ili nece niko
Djagi, hvala ti puno jer si prvi koji mi je uopste odgovorio da hoce! Trstenik mi je daleko, mada dolazim u iskusenje da upalim auto i da dodjem kad si vec pokazao tako dobru volju da pomognes. Nadam se da cu uskoro da kupim opremu pa necu imati takvih problema. Pozdrav.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

DJINA wrote:Moze i kod mene u G. Milanovac
Hvala i tebi Djina! Pored Milanovca prolazim jer imam kucu na Zlatiboru gde, kad odem, uvek nesto majstorisem. Mozda bih mogao nekad da svratim usput pa da mi nesto spremis da se ne mucim. :)
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

zoranp wrote:možeš da dođeš i u Varaždin ako ti nije daleko :lol:
Zorane, i tebi hvala na pozivu! Nije mi uopste zgodno da vucem odande, ali u svakom slucaju je lepo kad neko hoce da pomogne.
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
djagi
Majstor
Posts: 309
Joined: 12 Dec 2007 01:11
Location: Trstenik

Post by djagi »

Nikola , i brod cemo da napravimo, nije problem samo ako treba.Ja imam i abrihter mali koji nosim na teren ali sad trenutno neznam kad cu u BGD da bih ga poneo da se to uradi.Na kraju ako to nesto nije hitno onda opet nije problem.
Nije tema ali bih pitao ZORANP posto vidim da prati,da li mu je blizu Varazdinske Toplice da mi vidi za pistolj za tapaciranje neke delove .Pre dosta godina sam ga nabavio pouzecem od tamo?
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

E, a kom je abrihteru reč?
Post Reply