Ko moze napraviti dasku za rezanje

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
digger
Majstor
Posts: 352
Joined: 23 May 2008 14:59
Location: Tamo daleko

Post by digger »

http://thewoodwhisperer.com/butcher-blo ... ing-board/

za one koji hoce da krenu u posao...
User avatar
deyan76
Šegrt
Posts: 44
Joined: 24 Aug 2010 19:43
Location: Beograd

Post by deyan76 »

Posto sam primetio da neki clanovi foruma pocenjuju nase firme i da mislite da to ne moze svako da radi mnogo gresite :butter: :butter: moja firma kao i druge firme mogu da odrade posao kao sto je na slici. svi poslovi niti su veliki niti su mali, posao je posao.
Last edited by deyan76 on 26 Dec 2010 18:11, edited 1 time in total.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5368
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

deyan76 wrote:Posto sam primetio da neki clanovi foruma pocenjuju nase firme i da mislite da to ne moze svako da radi mnogo gresite :butter: :butter: moja firma kao i druge firme mogu da odrade posao kao sto je na slici. svi poslovi niti su veliki niti su mali, posao je posao.
naravno,upotpunosti se slazem.:tummenupp:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

lukovic wrote:Bolje bi bilo da ti to neko tamo uradi,jer osim ove dve firme ne znam ko bi mogao u Srbiji da ti uradi.
Ovakvi paušalni zaključci mogu da upute samo na dva zaključka. Prvi je da ne poznaješ uopšte domaće majstore i drugi da imaš akcije u navedenim firmama. Jako bi bilo dobro da obrazložiš svoj stav a ne tako ofrlje da izlaziš sa zaključcima.
User avatar
lukovic
Precizni šegrt
Posts: 53
Joined: 02 Feb 2010 10:43
Location: Beograd

Post by lukovic »

Kolege,nismo se razumeli.Nije u pitanju da li mozemo ili ne mozemo da uradimo.Kada Deyan76 kaze da njegova firma moze da uradi,zasto se nije javio da uradi.
U pitanju je nacin na koji zapad radi sa nama.Uzeli bi plocu pa je brisali mokrom truleks krpom.Ako bi se na sastavu videla razlika u boji rekli bi da je druga klasa pa smanjili cenu.Onda bi je tamo prodavali po normalnoj ceni, a mi bili u ubedjenju da smo negde pogresili.Sit sam se nagledao prevara sa zapada.Ovo se ne odnosi na kolegu iz Holandije,jer su u pitanju beznacajne kolicine za jednu ozbiljnu firmu Osim ove dve firme koje sam napisao koliko znam postoji i jedna u Staroj Moravici gde Nemci imaju vecinske akcije,ako jos rade .Ovaj posao rade cetvorostranim rendisaljkama,presama za sastavljane i na kraju bruse u ogromnim kalibratorima,pa neka i tamo pokusa.Pozdrav
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Ispade ovo citava nauka...
User avatar
deyan76
Šegrt
Posts: 44
Joined: 24 Aug 2010 19:43
Location: Beograd

Post by deyan76 »

odosmo u off posto o poslu nepricam javno i nedajem ponude javno ponudu sam poslao na pp. to je jedna stvar a druga je da sve moze da se uradi samo je pitanje vremena. cetvorostrana rendisaljka ce to da uradi za par sati to je tacno a ja cu za N dana ali posao ce da bude gotov. i musterija zadovoljna.
User avatar
lukovic
Precizni šegrt
Posts: 53
Joined: 02 Feb 2010 10:43
Location: Beograd

Post by lukovic »

Srecno
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Dejane u pravu si da sve moze da se uradi al se malo raspitaj po Srbiji koje su male i srednje firme koje se bave preradom drveta nasamarene od strane kupaca sa zapada! Sustina njihove ponude je da traze veliku kolicinu nekog proizvoda za koji kad stigne kod njih kazu da ne zadovoljava standarde i da kompletnu isporuku stavljaju na raspolaganje ili da ce ga kupiti al u pola cijene! Zato ovo sto ti je rekako kolega Lukovic shvati kao dobronamjerno upozorenje! A moj vam je savjet da u posao sa strancima ne ulazite bez dobrog advokata i odlicnog ugovora koji ce vas zastititi od raznih prevara!
User avatar
lukovic
Precizni šegrt
Posts: 53
Joined: 02 Feb 2010 10:43
Location: Beograd

Post by lukovic »

Bravo Sasa.
User avatar
deyan76
Šegrt
Posts: 44
Joined: 24 Aug 2010 19:43
Location: Beograd

Post by deyan76 »

Daska je uradjena :)

Image
Last edited by deyan76 on 16 Jan 2011 11:45, edited 1 time in total.
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Super, jeli narucilac zadovoljan?
User avatar
deyan76
Šegrt
Posts: 44
Joined: 24 Aug 2010 19:43
Location: Beograd

Post by deyan76 »

videcemo ovih dana saljemo :)
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

:)
Svaka cast majstori
User avatar
tishler
Moderator
Moderator
Posts: 1008
Joined: 31 Jan 2010 21:14
Location: Tuzla

Post by tishler »

Sve se moze kad se hoce :) Bravo majstore :tummenupp:
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs

www.stolarskaradionica.com
Post Reply