Pomoć! Uslužno sečenje masiva u Novom Sadu

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
Locked
User avatar
cvimi
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 11 Aug 2009 09:48

Pomoć! Uslužno sečenje masiva u Novom Sadu

Post by cvimi »

Pozdrav ljudi, imam problem, kupio sam u Merkuru ploče od lepljenog drveta dimenzija 2000x400x27 u želji da od njih napravim novi cipelarnik i krevet za sebe i gospođu kojoj sam obećao da ću posao uraditi što pre i da će rezultati biti bolji od nameštaja od iverice iz radnje koji je ona htela da kupi a koji upadaju u naš skromni budžet.
Mislio sam da ću materijal iseći na potrebnu dužinu u nekoj od novosadskih firmi koje rade uslužno sečenje, međutim ispostavilo se da oni seku samo ivericu...a bio sam lično prisutan kada je u jednoj od tih firmi radnik isekao iste te ploče prošle godine nekom liku....nebitno, da skratim.
Vreme prolazi, žena oće da me ubije :o, a ja nikako da nađem nekoga ko bi mi to uradio...(ima ukupno 7 ploča, sa po otprilike 4-5 rezova po ploči)
Par majstora sam pitao ali svima je to sitno i neće da se bakću sa mnom, tako da vas molim da mi pomognete i uputite me na nekog ko bi mi mogao to odraditi, što bih naravno platio.
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Pitaj Singera on je u NS deluje dobar covek mozda ti to i odradi ako ne dodji u Backu palanku ja cu ti iseci ako nemas mnogo.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

runer wrote:Pitaj Singera on je u NS deluje dobar covek mozda ti to i odradi ako ne dodji u Backu palanku ja cu ti iseci ako nemas mnogo.
dodji odradicemo,i ne sekiraj se.;)
samo da bude gospodja zadovoljna.:D
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
bozama
Majstor
Posts: 263
Joined: 17 Oct 2008 09:30
Location: Novi Sad

Post by bozama »

hehe, on samo deluje da je dobar!!!
:)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

bozama wrote:hehe, on samo deluje da je dobar!!!
:)
pa sta cu.:P
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
cvimi
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 11 Aug 2009 09:48

Post by cvimi »

Ljudi, hvala na brzom odgovoru, medjutim ispostavilo se da je gospodja bila toliko nestrpljiva da je iskopala nekog rodjaka-stolara, pa reko da sacekam da vidim sta ce biti od toga pre nego li kontaktiram Singera...i juce nam je covek i uradio tako da saradnja ostaje za neki drugi put. Hvala jos jednom!
Locked