Unutrašnja vrata i kuhinjski sto-pult

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
Post Reply
User avatar
bloodymir
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 25 Aug 2010 10:03
Location: Beograd

Unutrašnja vrata i kuhinjski sto-pult

Post by bloodymir »

Molim vas za ponude (naravno na PP) za izradu:

1) unutrašnjih vrata od kupatila: 70x205 (to je otprilike zidarska mera...Naravno prvo treba uzeti tačne mere)
materijal: medijapan farban u belo (krilo, pervaz lajsne, štok), lakiran: 30% sjaj, upuštene 3 paralelne linije po celoj visini krila, okov (šarke, brava)
prag za ta ista vrata: hrast lakiran: mat

2) kuhinjski sto/pult
dimenzije 85x110
sa jedne strane se šrafi u zid (siporex)
sa druge ima dve noge
materijal: furnirani mdf TIK, bajcovanje i mat lakiranje (tako da se dobije nijansa drveta što približnija neobrađnom furniru tiku..dakle ni slučajno da ne ode u žuto...pre u neku pepeljastu/maslinastu)

3) + još nešto sitno:
majstori su mi naknadno dozidali još jedan zid pa mi fali parket lajsna u dužini od 2 metra (naravno treba je lakirati mat)
i izmedju kuhinje i hodnika na prelazu sa parketa na pločice treba postaviti alu mat lajsnu dužine 2 metra.

Hvala (Molim Vas za cene pojedinačno. Takođe odvojeno materijal/ruke i dinamiku plaćanja).

Mesto: Beograd - Palilula
Last edited by bloodymir on 25 Aug 2010 12:53, edited 1 time in total.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

bloodymir wrote:Molim vas za ponude (naravno na PP) za izradu:

1) unutrašnjih vrata od kupatila: 70x205 (to je otprilike zidarska mera...Naravno prvo treba uzeti tačne mere)
materijal: medijapan farban u belo (krilo, pervaz lajsne, štok), lakiran: 30% sjaj, upuštene 3 paralelne linije po celoj visini krila, okov (šarke, brava)
prag za ta ista vrata: hrast lakiran: mat

2) kuhinjski sto/pult
dimenzije 85x110
sa jedne strane se šrafi u zid (siporex)
sa druge ima dve noge
materijal: furnirani mdf TIK, bajcovanje i mat lakiranje (tako da se dobije nijansa drveta što približnija neobrađnom tiku..dakle ni slučajno da ne ode u žuto...pre u neku pepeljastu/maslinastu)

3) + još nešto sitno:
majstori su mi naknadno dozidali još jedan zid pa mi fali parket lajsna u dužini od 2 metra (naravno treba je lakirati mat)
i izmedju kuhinje i hodnika na prelazu sa parketa na pločice treba postaviti alu mat lajsnu dužine 2 metra.

Hvala (Molim Vas za cene pojedinačno. Takođe odvojeno materijal/ruke i dinamiku plaćanja).
sve je to sjajno i bajno samo da jos kazes odakle si da ne palimo staklenu kuglu za dzabe.:)
druga poruka (duplirana)ti je obrisana.:|
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
bloodymir
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 25 Aug 2010 10:03
Location: Beograd

Post by bloodymir »

Heh..dakle sve to treba uraditi u Beogradu - Palilula.

Takodje molim da se navede rok.

Hvala.
User avatar
bloodymir
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 25 Aug 2010 10:03
Location: Beograd

Post by bloodymir »

Vrata su pogođena.

Imamo li nekog za astal?
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

bloodymir wrote:Vrata su pogođena.

Imamo li nekog za astal?
haha pa jel taj sto radi vrata nezna da uradi astal.:P
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

singer wrote:
bloodymir wrote:Vrata su pogođena.

Imamo li nekog za astal?
haha pa jel taj sto radi vrata nezna da uradi astal.:P
Izgleda da je furnirani MDF problem :/
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Pošto kolegi za vrata nisam hteo da pravim konkurenciju. evo sad mu nudim pomoć oko izrade stola (saveti - besplatni).
ништа није дугачко што може да се скрати!
Post Reply