Izrada spoljnih vrata

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Po meni cijena je nerealna, pogotovo to farbanje 100E taj mora nesto da preskoci da bi ih ofarbao za te pare!!!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

E moj Sasa, ne znas ti na koje grane je stigao Kragujevac.
Na zalost, vec neko vreme ga zovu "dolina gladnih".
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Ti nisi obavijesten, ja redovno gledam RTS i oni kazu da je u Kg sve procvjetalo sa prodajom Zastave i da je to grad sa najvise izgradjenih novih stambenih jedinica (po broju stanovnika) u Srbiji, grade se nove fabrike...:| nove javne kuhinje... :(
Last edited by Sasa on 02 Aug 2010 11:51, edited 1 time in total.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Aaaa, oci mi otvori :)
A ja mislio da drugari sa kojima sam odrastao, koji zive (nekako prezivljavaju) tamo znaju sta se desava. Doduse malo mi cudno da je pecenje najjeftinije u krugu od 200Km, a mlogo dobro. Jos ako dam baksis konobarici njoj nikako nije jasno. Ko zna sta devojka pomisli kad dobije tolike novce (mos misliti kolike).
Ono jes, ko mi kriv kad ne gledam gnjavnik vec dvadesetak godina (ko da sam ga pre toga gledao :)), pa sam neobavesten. Mozda bi mogao da se kandidujem za premijera? Cuo sam da je to jedna od glavnih osobina koju treba da poseduje :)
User avatar
ivanob1
Majstor majstora
Posts: 567
Joined: 05 Jan 2010 19:44
Location: Kragujevac

Post by ivanob1 »

Jos uvek cekam informacije za vrstu ojacanja. Sto se cene farbanja tice to je moja pretpostavka pa verovatno ce to biti i vise sudeci po vasim izjavama. Uskoro cu dobit i tu informaciju.

Inace ne dirajte mi grad :)
Last edited by ivanob1 on 02 Aug 2010 13:29, edited 1 time in total.
User avatar
parketar
Majstor
Posts: 272
Joined: 09 May 2009 21:37
Location: Pancevo
Contact:

Post by parketar »

ako farba poliuretanom cena ide oko 50-60 e metar kvadratni.pa to pomnozi sa povrsinom vrata puta dve strane....tesko da ce te to izaci samo 100e.mada mozda kod vas to mnogo jeftinije u kg.
User avatar
ivanob1
Majstor majstora
Posts: 567
Joined: 05 Jan 2010 19:44
Location: Kragujevac

Post by ivanob1 »

hum to bas dosta izadje. Pa raspitacu se drugar mi predlozio majstora koji ima komoru za farbanje. Ako bude bas skupo (tipa 300 eura) najverovatnije cu ja ofarbati akrilnom farbom.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

ivanob1 wrote:Inace ne dirajte mi grad :)
Pa, bar malkice je i moj :)
Malo sam se rodio tu. Ustvari, skroz sam se rodio tu :) Iznad Paligorica, u Vojvode Misica, malo ispod tehnicke skole.
I ziveo u par navrata po 7-8 godinica. Jos uvek cesto navratim, imam tamo kuma, drugare...
User avatar
ivanob1
Majstor majstora
Posts: 567
Joined: 05 Jan 2010 19:44
Location: Kragujevac

Post by ivanob1 »

E pa drago mi je zemljak :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

parketar wrote:ako farba poliuretanom cena ide oko 50-60 e metar kvadratni.
kod mene izadje farbanje pu-lakom(beli)35e/m2 OBOSTRANO!!!,a ako se tonira po ton karti onda samo za razliku cene boje(i to naravno u MAT varijanti.:)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
ivanob1
Majstor majstora
Posts: 567
Joined: 05 Jan 2010 19:44
Location: Kragujevac

Post by ivanob1 »

To je vec prihvatljivije. Nego jel to cena sa sve materijalom i pripremom povrsine?
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Dobra ti ta cijena Singer, ja racunam 35/m2 sa jedne strane!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ivanob1 wrote:To je vec prihvatljivije. Nego jel to cena sa sve materijalom i pripremom povrsine?
naravno.:)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Sasa wrote:Dobra ti ta cijena Singer, ja racunam 35/m2 sa jedne strane!!!
mozes ti da racunas i 70e sa jedne strane ali samo ako imas kome da farbas.(ovo nije nista licno i ne odnosi se na tebe).po meni je bolje raditi povoljnije i imati posla nego šišati i gledati u pasulj kad ce ko da sedne na rudu.:)
alat je kupljen da radi a ne da skuplja prasinu(to je moje misljenje).
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
peradetlic
Majstor majstora
Posts: 912
Joined: 06 Mar 2009 20:50
Location: Baranda-Ils
Contact:

Post by peradetlic »

singer wrote:
Sasa wrote:Dobra ti ta cijena Singer, ja racunam 35/m2 sa jedne strane!!!
mozes ti da racunas i 70e sa jedne strane ali samo ako imas kome da farbas.(ovo nije nista licno i ne odnosi se na tebe).po meni je bolje raditi povoljnije i imati posla nego šišati i gledati u pasulj kad ce ko da sedne na rudu.:)
alat je kupljen da radi a ne da skuplja prasinu(to je moje misljenje).
pozdrav!!!
lepo rečeno davno nisam čuo tako nešto :):):)
za sve je kriv Toma Sojer
Post Reply