drveni prozori

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

drveni prozori

Post by lole »

Ocu da kupim prozore drvo, ili drvo-aluminijum potrebno mi je da mi kazete extra kvalitetnog proizvodjaca sa imenom i prezimenom ili ime firme telefonom i mestom.Nisu mi potrebni sajtovi nego konkretno telefoni i adrese

hvala unapred
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

lole, dobro nam došao.

Ja znam jednog ekstra, ali je u Meksiku. :) Nisi nam rekao odakle si, za početak. Ti si do ovog sajta došao kucanjem internet adrese, a ne pozivom Pere Perića telefonom, ako se ne varam. Cenim da o nekom proizvodu možeš mnogo više da saznaš ako vidiš i njegovu sliku, a ne samo telefonske hvalopojke. Da li opremaš soliter ili privatan stan od 50 kvadrata?

p.s.
Tema ti je premeštena jer ne spada u "Pitajte stolare"
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

svaka cast bucko(trebali bi jednu malu kandziju da ubacimo).:lol::lol::lol:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

metabo wrote:lole, dobro nam došao.

Ja znam jednog ekstra, ali je u Meksiku. :) Nisi nam rekao odakle si, za početak. Ti si do ovog sajta došao kucanjem internet adrese, a ne pozivom Pere Perića telefonom, ako se ne varam. Cenim da o nekom proizvodu možeš mnogo više da saznaš ako vidiš i njegovu sliku, a ne samo telefonske hvalopojke. Da li opremaš soliter ili privatan stan od 50 kvadrata?

p.s.
Tema ti je premeštena jer ne spada u "Pitajte stolare"
munze konza tebra
Дођох, видех, побледех
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Dobi čovek po usima ni kriv ni dužan!!!!:d
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Najlon pijaca Pa kad dođeš pitaj tako isto i njih :D:D:D :lol::lol::lol:
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

Nisam ocekivao ovakav nastup,no za sada oprastam.Zelim da promenim prozore na stanu,potrebno mi je sest komada,trokrilni 1,50x1,70,dvokrilni 1,20x1,40 , 1,20x1,20 , 1x1,20 i jednokrilni 0,70x0,70.potrebni su mi prozori drvo,ili drvo-ALU,kvalitetnog drveta(potreban savet,dve tri kvalitetne vrste drveta)savremene izrade(sa komorama,ili kako vec0,na prvom roletne,na drugom zaluzine,a na svima komarnici.Zivim u Zemunu,bolje bi bilo da je proizvodjac u Beogradu i okolini,ali kada je kvalitet u pitanjunije presudno,osim da je u okruzenju i da postoji mogucnost dostave i ugradnje.Ime proizvodjaca,telefoni,mesto,adrese,da se ne zahvaljujem unapred,jer cu opet dobiti po ustima.
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

E sad će ti sve biti jeftinije za 10% Å to si bio iskren Ima tu stolara iz Zemuna sve će ti se kaže bez brige poso odrađen već vidim !
Last edited by MapleMan on 11 Jul 2010 18:51, edited 1 time in total.
Dva put zine , a tri put slaže
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Ovaj sto te upsovo sve ce da ti resi.:D:) i objasni
Last edited by radmit on 11 Jul 2010 19:38, edited 1 time in total.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

lole wrote:Zivim u Zemunu,bolje bi bilo da je proizvodjac u Beogradu i okolini,ali kada je kvalitet u pitanjunije presudno,osim da je u okruzenju i da postoji mogucnost dostave i ugradnje.Ime proizvodjaca,telefoni,mesto,adrese,da se ne zahvaljujem unapred,jer cu opet dobiti po ustima.
Ovo te vadi :) što živiš u Zemunu (možda smo i komšije pa da odemo na piće).
Nije mi bila namera da te "lupam po ustima" nego da daš više podataka kako bi mogao da dobiješ i konkretniju ponudu.

Pozdrav :)
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

Stizu moleri a novih prozora niotkuda,nema konkretne pomoci,stvarno sam bio ubedjen da cu ovde brzo resiti problem,situacija je urgentna,dok pronadjem proizvodjaca pa dok on napravi prozore,treba sigurno dosta vremena,stvarno pomozite.Mislim da bi bilo od velike pomoci da postavimo stvar na "Pitajte stolare" i preporuke bi stigle vrlo brzo.Nadam se da kao novajlija treba da dobijem pravu sansu.Imao sam dogovor sa jednim,po preporuci, kvalitetnim stolarom Marinkom privatnikom iz Sremske Mitrovice,kad je trebao da dodje da uzme mere,naravno nije dosao slagao je.Inace u Zemunu sam na keju,gde su ovi silni restorani.
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

120 evra kvadrat, klasično otvaranje,ustakljen, termo-staklo 4-12-4,jelovina evro profil lepljeni 70x68 mm.Okretno-nagibno otvaranje 30 evra po krilu-roto mehanizam.
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

lole wrote:Mislim da bi bilo od velike pomoci da postavimo stvar na "Pitajte stolare" i preporuke bi stigle vrlo brzo.
Pitanje u prvom postu je bilo formulisano za "Gde da kupim". Temu sam sada pomerio u "Berzu poslova" jer se traži "izvođač radova". "Pitajte stolare" se bavi potpuno drugim stvarima: diskusijama u vezi raznih stolarskih problema i rešenja. Inače, aktivni stolari na ovom forumu prate SVE teme, tako da teško da išta može da promakne a da ne bude primećeno, bez obzira na koju se temu odnosi.

Savetujem ti da u ličnom profilu "otvoriš" mogućnost da ti se ljudi jave i mailom (Opcija: Sakriti vasu e-mail adresu ali dozvoliti form e-mail.). Ovako je komunikacija prilično otežana (trenutno ti je aktivna opcija: Sakriti Vasu e-mail adresu i zabraniti form e-mail.).
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

Komazo a gde,gde,telefon,adresa.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14941
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

lole wrote:Komazo a gde,gde,telefon,adresa.
Pa kod njega, covek pravi prozore. Klikni sa leve strane njegove poruke na "WEB site", ili mu posalji email ili pp...
Post Reply