drveni prozori

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

lole wrote:Stizu moleri a novih prozora niotkuda,nema konkretne pomoci,stvarno sam bio ubedjen da cu ovde brzo resiti problem,situacija je urgentna,dok pronadjem proizvodjaca pa dok on napravi prozore,treba sigurno dosta vremena,stvarno pomozite.Mislim da bi bilo od velike pomoci da postavimo stvar na "Pitajte stolare" i preporuke bi stigle vrlo brzo.Nadam se da kao novajlija treba da dobijem pravu sansu.Imao sam dogovor sa jednim,po preporuci, kvalitetnim stolarom Marinkom privatnikom iz Sremske Mitrovice,kad je trebao da dodje da uzme mere,naravno nije dosao slagao je.Inace u Zemunu sam na keju,gde su ovi silni restorani.
Å ta bi sa urgentnom situacijom?
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

Sad sm usao u kucu,jurio sam prozore.KOMAZO idi na www.gasper.si,takvi mi drveni prozori trebaju.
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Pa, takav profil - kod slovenaca. Ovaj koji ja nudim nije tako kompleksan (u smislu da imam ovako lepu sliku).Isto je iz tri sloja.istih je dimenzija,isto ima diht gumu, samo je aluminijumska okapnica klasična (samo dole) i u boji aluminijuma,nemam eloksiranu ili obojenu. U ceni koju sam naveo nije tripleks,već obično termo staklo, mada može i trostruko.Nisam ga još koristio, tako da cenu ne znam, ali nije problem da se poruči.
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

OK imam neke ponude,ali niko nije iz Bgd. i nemogu da vidim uradjen prozor.
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Å to se gledanja tiče,nemam prozor, ali imam od istog profila jedna terasna vrata (samo krilo), tako da to može da posluži kao uzorak.
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Zar vam nije jednostavnije da se čujete telefonom nego da ovako "pregovarate" preko foruma. Milim, brže je a, koliko sam shvatio, stvar je hitna. :rolleyes:
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Ma slažem se , ali ovo mi liči na drvenu kuću!
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

komazo wrote:Ma slažem se , ali ovo mi liči na drvenu kuću!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
lole
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 10 Jul 2010 01:06

Post by lole »

Stvar je da se moler javio sinoc,dolazi u petak,tako da cu naknadno ugradjivati prozore,a on ce doci da to popravi,sto me ne sprecava da sto pre nabavim prozore.
Post Reply