Majstor za renoviranje broda

Imate posao za stolara? Dajte vaše ideje, a stolari će vam reći da li se to može izvesti, i kako.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5371
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ja necu nista da radim(odustajem)koliko informacija za izvuci,a tek kako ce biti za pare.:D:D:D
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
nebicker2000
Zarezivač olovaka
Posts: 13
Joined: 20 Aug 2008 22:07

Post by nebicker2000 »

radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Ma i ja nisam za rad ali cisto da omogucimo podatke buducim saradnicima.
User avatar
parketar
Majstor
Posts: 272
Joined: 09 May 2009 21:37
Location: Pancevo
Contact:

Post by parketar »

meni se cini da se nebicker raspituje koju cenu da trazi od musterije za ove radove ali mu glupo da nas direktno pita.:D:P
User avatar
srdjan983
Šegrt
Posts: 21
Joined: 01 Aug 2009 21:57

Post by srdjan983 »

Ovo mi lici na bacanje koske.
Pa nije ovo tender. I on je stvoren da bi se radile zakulisane radnje. Pa ni jaja na pijaci nisu sva ista i nemaju shodno tome istu cenu.
O kakvoj ponudi je uopste moguce govoriti kada je informacija o obimu poslova nedostupna. Po meni za iole ozbiljnu ponudu je potrebno izvrsiti detaljnu analizu zatecenog stanja, obima poslova, posebnih zahteva itd.
Nije nemoguce ni nepoznanica da se za male novce pazare krsevi na tj otpadi u dalekoj nam Evropi, sredjuju , opet za iste tj "male " uvuce neki jadnik u pricu gde posrednik i klijent budu zadovoljni a onaj ko je izvukao kompletan posao radi za dz. Ono sto interesuje onoga koji radi je priblizno vreme za koje je u mogucnosti da se odredjeni posao privede kraju tj broj utrosenih radnih sati!
Evo ja cu na ovaku kolicinu informacija dati isto tako ozbiljnu ponudu.
25700eura. Pola para unapred. O posebnim zahtevima , dogovor :)
salchi-ciro
Samostalni majstor
Posts: 166
Joined: 17 Sep 2008 17:00
Contact:

Post by salchi-ciro »

nebicker2000 wrote:A cime bi Ti lakirao?Inace na suvom je .Ako imas klaustrofobiju i za to imam resenje.Svi bi nesto da rade a niko ponudu ne daje. Bas vesela grupica..
Lakirao bi spricom-pistoljem,poliuretanom,akrilom,epoxi,uljanom koliko para toliko muzike.Imam vec par plovnih poslica odradjenih,nazalost samo jednu forografisao.A za strah od vode,samo sala.Kao sto rece metabo,samo me strah piti vodu pored dobrog vina,naravno uz dobru ribu.Imas kontakt,pa ako si za posao zovi.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5371
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

nebicker2000 wrote:Svi bi nesto da rade a niko ponudu ne daje. Bas vesela grupica..
ne prijatelju mi bi svi dali ponudu i pali na glavu.:P
mi svi inace radimo napamet posao i tek kad damo ponudu onda nam musterije kazu sta i kako treba da se radi.
nego da se ne blesavimo:slikaj brodic da vidimo u kakvom je stanju,kazi sta treba da se uradi i onda mozes dobiti konkretne odgovore sa ponudama(ima ovde na forumu jaakkoo ozbiljnih majstora pa cak i za plovila).:/
pozdrav!!!
Last edited by singer on 02 Apr 2010 13:02, edited 1 time in total.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
peradetlic
Majstor majstora
Posts: 912
Joined: 06 Mar 2009 20:50
Location: Baranda-Ils
Contact:

Post by peradetlic »

ovde samo neki skijaju na vodi i ja bi a radove ću odraditi za jeće piće novci mi ne trebaju samo kvare sreću a i ljude
za sve je kriv Toma Sojer
User avatar
parketar
Majstor
Posts: 272
Joined: 09 May 2009 21:37
Location: Pancevo
Contact:

Post by parketar »

e,pero,cini mi se da se ti kod ovog neces najesti i napiti...evo ja dajem ponudu od 10000,skoro pa trecina srdjanove ponude.:)
User avatar
peradetlic
Majstor majstora
Posts: 912
Joined: 06 Mar 2009 20:50
Location: Baranda-Ils
Contact:

Post by peradetlic »

a taman se ponadoooo
za sve je kriv Toma Sojer
User avatar
digger
Majstor
Posts: 352
Joined: 23 May 2008 14:59
Location: Tamo daleko

Post by digger »

ja cu da odradim posao, za dzaba. ne treba mi ni jelo ni pice ni pare.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

digger wrote:ja cu da odradim posao, za dzaba. ne treba mi ni jelo ni pice ni pare.
Ja ti dajem 10% bakšiš na zaradu :)
User avatar
digger
Majstor
Posts: 352
Joined: 23 May 2008 14:59
Location: Tamo daleko

Post by digger »

Metabo,

ja tebi dajem 10% da odustanes od svoje ponude. :)
User avatar
stevan1846
Precizni šegrt
Posts: 64
Joined: 16 Mar 2009 09:13
Location: 34 02' 35,73" S 18 21'07,42"E

Post by stevan1846 »

Ako ste zainteresovani za ozbiljan profi posao:

http://www.google.co.za/url?sa=t&source ... 6RgNJjTk8g
Post Reply