Search found 1533 matches
- 09 May 2026 01:41
- Forum: Razmena, prodaja...
- Topic: Stubna busilica Cincinnati NC 20
- Replies: 2
- Views: 532
Re: Stubna busilica Cincinnati NC 20
Da li je ovo jos aktuelno?
- 08 May 2026 20:27
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Ja cu da dodjem, samo javite termin i sta da ponesem.
Da li oce onaj dragi?
Da li oce onaj dragi?
- 08 Jan 2024 21:25
- Forum: Razno
- Topic: Ligna 2011
- Replies: 42
- Views: 28170
Re: Ligna 2011
i Tako...
- 04 Jul 2023 16:49
- Forum: Razmena, prodaja...
- Topic: Rucna kanterica i Corpus 4 Standard
- Replies: 2
- Views: 4334
Re: Rucna kanterica i Corpus 4 Standard
Ma otiće i korpus, samo lagano
- 04 Jul 2023 16:46
- Forum: Pitajte stolare
- Topic: Proizvodnja dekorativnog Malca
- Replies: 3
- Views: 3500
Re: Proizvodnja dekorativnog Malca
Da sam juče umro ne bih znao da ovo postoji.
U čemu je fora, ništa ne raste ispod njega?
U čemu je fora, ništa ne raste ispod njega?
- 23 Apr 2023 15:45
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Domaćine hvala
Momci, stvarno Vas je lepo videti tako nasmejana i vesele.
Do sljedećeg druženja …
Momci, stvarno Vas je lepo videti tako nasmejana i vesele.
Do sljedećeg druženja …
- 21 Apr 2023 08:45
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Ja nešto planiram oko 17h
- 19 Apr 2023 21:35
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Gledam danas prognozu, kažu lepo vreme i 20stepeni.
Verovatno samnom dolazi Djagi.
Pajja potvrdio dolazak sa još jednim kolegom.
Verovatno samnom dolazi Djagi.
Pajja potvrdio dolazak sa još jednim kolegom.
- 17 Apr 2023 12:38
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Društvo, koje vreme okupljanja?
Imajte na umu da dolazim iz Trstenika…
Imajte na umu da dolazim iz Trstenika…
- 13 Apr 2023 20:15
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Dolazim i ja, a bi me dopišite na spisak.
--------------------------- spojene poruke
Opa, već nas ima pet.
--------------------------- spojene poruke
Opa, već nas ima pet.
- 19 Mar 2023 10:24
- Forum: Pitajte stolare
- Topic: Jeftini univer
- Replies: 5
- Views: 5335
Re: Jeftini univer
Padaju cene, kreći sa plakarom.
- 19 Mar 2023 10:16
- Forum: O radu foruma
- Topic: Da se malo druzimo... odavno nismo
- Replies: 123
- Views: 59583
Re: Da se malo druzimo... odavno nismo
Meni ne odgovara 28 april pa par danja dalje, vodi me zena kod Saleta na kupanje.
Sve drugo pratim.
Ps i red je bio da se pokrenemo.
Sve drugo pratim.
Ps i red je bio da se pokrenemo.
- 23 Dec 2022 08:59
- Forum: Pitajte stolare
- Topic: Jeftini univer
- Replies: 5
- Views: 5335
Re: Jeftini univer
Izgleda da niko ne zna gde ima ...
- 23 Dec 2022 08:59
- Forum: O radu foruma
- Topic: Ponovo radi bioskop :)
- Replies: 25
- Views: 11700
Re: Ponovo radi bioskop :)
Ma bitno da opet radi...
- 21 Sep 2022 11:23
- Forum: Električni alati
- Topic: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
- Replies: 699
- Views: 303619
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Cuj mikrometar pa Meri u stotu,svasta